Září 2016

Pozor spoiler! Aneb jak se vyhnout spoilerům

27. září 2016 v 19:58 | Vendy
Každý, kdo někdy sledoval nějaký film, seriál nebo četl knihu a ne hned po vydání, jistě zná tuto situaci.
Chcete se na danou věc v klidu podívat, aniž by vám někdo přede prozradil, o čem je. jenomže... Jak všichni víme, jsou mez námi tací, kteří rádi sdělují své dojmy, případně chtějí prostě zkazit všechno. Takže napíšou na net článek s velkými spoilery a neodtečkují to, řeknou nám ho do očí nebo nám třeba pošlou spoilerové video a pak se hrozně moc omlouvají, že "zapomněli", že my to ještě neviděli.
Co s tím dělat?
V první řadě byste si měli přečíst tento článek, kde Vám prozradím své ani-spoiler tipy, jež jsem nastřádala za tu dobu, co se s těmito problémy sama potýkám. Pro některé to možná nebude nic nového, ovšem pokud nejste znalec, jistě najdete užitečné tipy. ;)
Snová příhoda

22. září 2016 v 15:19 | Vendy |  Můj život
Dnes v noci se mi přihodilo něco velice neočekávaného. Něco velkolepého. Než ale začnu s tím, co to tedy vlastně bylo, ráda bych Vám objasnila, o co se již delší dobu pokouším.
Jmenuje se to lucidní snění.

Výsledek obrázku pro lucid dreaming picture


Kdo vlastně jsem...?

19. září 2016 v 21:41 | Vendy
Ať už jste kdokoli a na tento blog zavítali jakkoli, vězte, že se tu teď máme šanci dovědět víc o osobě, která právě založila tento blog. Pokud přicházíte z toho hnědého blogu s podivnou thranduilózní adresu, už o mně leccos víte. Ovšem i vy se v tomto článku můžete leccos přiučit. Mám totiž možná pár nových zájmů, o nich možná ještě nevíte ani vy. ;) jsem tajnůstkářka, já vím!
Nicméně... Já jsem Vendy a vítám Vás na svém novém blogu o všehochuti.

Výsledek obrázku pro fairy tale nature