Pár novinek

29. listopadu 2016 v 19:05 | Vendy |  Tolkien články

Ahoj ahoj!

Už jsem tady zase, plná elánu a nadšení do následujích měsíců!

O víkendu jsem se zúčastnila prvního Ennorathu alias blogerského srazu v Praze v knihovně. A zde se dočtete nějaké podrobnosti o tom a také informace o mém dalším výskytu.


Výsledek obrázku pro tolkien nature


A cože se to tedy dělo o sobotě v hlavním městě v té knihovně?


Skvělá akce plná ještě lepších lidí. I když jsem v poslední době od světa Tolkiena maličko upustila, toto setkání mne opět navodilo na správnou vlnu a taky mě donutilo k jedné akci, o níž budu mluvit později.

Hráli jsme super hru, kterou si zdovolením vypůjčím a užiju ji v dalších směrech. :D Je totiž fakt ještě o mnoho lepší než normální flaška!
Kdo je autorem?
Nejlepší byly úkoly. Mírně nadnesu ukázku mého úkolu... Byla jsem Elrond a vyslali mě na ulici zeptat se náhodnýho člověka, zda nepoteřebuje Elrondovu radu. Nebohý stařík, jehož jsem vybrala za svou oběť, se ani netvářil tak moc překvapeně. :D Akorát mi sdělil, že spíš hledá nějaký muzeum či cosi. Pak už jsem ho nechala jít.
A ještě musím zmínit Šárčin skvělý výjev na Mariánském náměstí. Postavila se na frekventované místo a měla cosi zavolat (už jsem to zapomněla). Byli jsme sice za oknem my všichni ostatní. Ale naprosto jasně jsme poznali, kdy to opravdu zvolala. V tu ránu se na ni totiž téměř všichni lidi otočili a nechápavě zírali. xD V tu chvíli jsme se domnívali, že nás z knihovny vyhostí a už nikdy nepustí dovnitř. :D

Takže naprosto úžasná akce, nechtělo se mi pryč, ale musela jsem. A díky moc za placku! Mám ji ve škole na penálu a jen řvu, že se mě všichni ptaj, co to k čertu je. :/ Tyhle dárky ale potěší nejvíc.
A doufám, že se líbily i ty moje. :)

Nicméně tohle není všechno!

Holky z Mittalmaru mě srdceryvně začaly přemlouvat, ať přijedu na Con. Popravdě, původně jsem chtěla tenhle rok vynechat. Ani nevím proč, ale holky mě nakonec ukecaly. Takže na 99% jedu. :D Už jsem poslala přihlášku, tak snad mi to naši zaplatí.
Takže se tam uvidíme!


Výsledek obrázku pro tolkien nature
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 30. listopadu 2016 v 17:42 | Reagovat

Kdo je autor ani nevím. Myslím že já s Polly, ale nejsem si jistá... ony tyhle věci vždycky tak nějak vyplynou.

A jsme moc rádi, že se Ti to tak líbilo, opravdu moc :-)

A jupí, pojedeš na Con... budeme se těšit :-)

2 Aredhel Aredhel | Web | 2. prosince 2016 v 21:47 | Reagovat

Bylo hrozně fajn tě zase vidět... a že pojedeš na con je skvělá správa! :-)
Taky jsem si Ennorath užila, dobré vědět, že to ostatní cítili stejně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama