Lidi...

25. ledna 2017 v 15:58 | Vendy |  Vendy kecá nesmysly
Dneska jsem se přivalila ze školy a mrtvá jsem padla do křesla.

Tohle je moc.

Nepřežiju už ani chvíli.

Už ne, už tam nejdu.

Pomoc!

Přesně takové myšlenky se mi v tuc chvíli honily hlavou. A proč, se ptáte?
Dovíte se po rozkliknutí.

POUZE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ


Doufám, že v tom nejsem sama, ale myslím, že nejsem. ;) Hrozně mě vytáčí spolužáci a lidi kolem mě, pořád poslední dobou. Nejsem alergická na lidi, ani už ne tak moc introvertní jako jsem bývala. Dokonce mi vyšel test osobnosti začínající na E! (Sice jen na 54 %, ale přece :D) Takže nejsem zas takovej asociál! Ale občas to dolehne, občas už je to moc přehnaný! Občas mám chuť vzít do ruky sekáček an maso a vypárat všem mozky a pak je všechny naházet na hromadu a spálit je. Ne, to už přeháním. :D

Ale myslím to vážně! Došla jsem domů, totálně zničená z toho kontaktu. Potřebovala jsem být sama, na pořádně dlouhou dobu, abych ze sebe dostala ten hnusnej pocit čehosi. Znáte to taky?

Jsem člověk, kterej potřebuje lidi a celkem je i má rád. Ovšem musí to být originální kousky, který za to stojí. ;) To znamená, že z mojí třídy do této skupiny patří tak čtyři lidi. :D Což je tragický, já vím.
Chtělo by to prázdniny, fňuk.
Aspoň fiktivní postavy mě teď udržují na živu.

Mrzí mě, že jsem se nedostala na Con. Chtěla jsem vás vidět. :(

Poslední dobou jsem na tom děsně divně. Škola je jedna věc, pak je tu milion dalších věcí. Potřebuju aspoň týden volna! Prosíííím! :( Get me out of this shit

Momentálně mám dvou týdenní nachlazení, který je pořád stejný, a já už nevím co bych. :D Už je to až směšný a opravdu hodně trhlý. A já jsem thrhlá. Poslední dobou víc, než by bylo zdrávo. Navíc už jsem dva týdny neviděla Ann, což se na mém psychickém stavu asi taky dost podepsalo. Psala bych nějakou povídku, jen takový výlev. Co vy na to? (I když asi to nebude stát za nic)

Jak se vůbec všichni máte? Funguje ještě ten chat u Jeremiáše? Chodíte tam někdo? Chci si popovídat a nutně potřebuju dodat psychickou podporu, jinak se zhroutím. :D A te nevtipkuju, ten smajlík je pouze ilustrační - výsledek toho, jak moc je moje mysl rozvrácená. :)

Je mi jasné, že tento článek má 0% pointy, ale už jsem ho napsala a mazat se mi ho nechce. :) Tak snad se mnou bude někdo soucítit a pomůže mi, jelikož tento stav se může zhoršit. :D Pak už vám to raděj nepřeju vidět. ;)


Loučí se
stále živá
ale už ne na dlouho
Vendy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 26. ledna 2017 v 18:33 | Reagovat

Chat funguje, a asi víceméně když napíšeš čas, můžu se tam objevit. Napiš meila, když budu moct, přijdu.

2 Pomněnka Illienel Pomněnka Illienel | E-mail | Web | 28. ledna 2017 v 15:54 | Reagovat

Napiš někdy na FB. :-) Ten Con mě mrzí, takže jsi nedorazila kvůli nemoci? A nechceš dorazit za 2 týdny na Ennorath, pokud už budeš zdravá? By sis to třeba mohla trochu vynahradit...ale pořád je tu ještě Oslava zničení prstenu! :-) Neboj, uteče to. Nejhorší to je, když je člověk doma (pokud nemá nějakou dost zajímavou a zábavnou činnost). Ale pak to poletí jako voda.
Spolužáci jsou děsní většinou všude, kdo má z blogových lidiček dobré, má fakt štěstí. Já neměla ve třídě dobré ani ty čtyři. Bud za ně ráda a užij si čas s nima o to víc. ;-) A navíc ve škole člověk může věnovat pozornost jiným věcem než nekompetentním vrstevníkům. ;-) A přestávky se dají trávit s knížkou nebo nad povídkou...
Určitě piš, cokoliv, ale piš! :-) Klidně i Once, tím bys jistě taky potěšila řadu čtenářů, i když především na druhém blogu. ;-) Hlavně nepřestávat s tvorbou, dokud je jen trochu sil...A když je Ti smutno, zkus napsat i Oncerkám. ;-) Třeba udělejte hromadný chatový pokec na FB. Z tolkienovců tam moc lidí nebývá, ale z Oncers se určitě najdou. A s náma se dá domluvit na skypu, mailu nebo tak. :-)
Neboj, Vendy, bude líp! Jen vydrž a neztrácej nervy, naději a hlavu. ;-) (Taky ted ležím doma, po úraze nohy a všichni mi moc chybí).

3 Vendy Vendy | Web | 28. ledna 2017 v 20:51 | Reagovat

[1]: Dobře, tak já kdyžtak napíšu. :-) Děkuju!

[2]: Díky moc za vyčerpávající komentář, Pomněnko. :-D
Jako na Ennorath nevím, jestli dorazím. Nechám si to projít hlavou. Ale možná spíš ta oslava... Popřemýšlím o tom. :-)
Já taky ve škole dost často trávím čas nad povídkou. :-D
Já se zrovna včera zase pustila do editace svojí knihy, takže teď píšu hlavně to. (člověk by řekl, že editace už nebude taková zábava, ale ona je!)
Jsem ráda, že mám ty fandomový komunity, který vždycky dokážou zvednou náladu :-)
Ještě jednou díky za úžasný a podporujcí komentář!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama