3 roky

1. března 2017 v 16:50 | Vendy |  Můj život
Výsledek obrázku pro happy birthday blog

Pamatujete si na první narozeniny starého blogu? Na to zalhcování obrázky a taky ten děsivej příběh? Všechno už je to teď minulost. Teď je tu nový blog s ne tak idiotskou doménou, aspoň to. xD Už tu vážně straším tři roky. A ještě se mě nezbavíte.

Tohle jsou moje třetí blogovací narozeniny!Tak už jsou to tři roky, co jsem se přidala k blogové komunitě a nelituju toho ani vteřinku. Spousta věcí se za tu dobu změnila, napžíklad jsem minulý rok změnila působiště a přesunula se sem, na lepší adresu. Nyní se můj blog zaměřuje především na můj život, nějaký ty leterární pokusy a podobně.
Tři roky... To je síla, co? Už tři roky tu pravidelně - teda spoň občas - přispívám svoje výmysly.

Poznala jsem tu hromadu skvělých lidí. Nejdříve Tolkienofily, především holky z Mittalmaru, ale i všechny další. Prostě ajednoduše se to týká všech, které mám napsané v oblíbených a ještě všech, které jsem kdy potkala na Conech a takových akcích. Jsem ráda za seznámení se s každým s Vás a těším se na Vás na Oslavě zničení prstenu, rozhodla jsem se, že pojedu místo Conu. Tak už se moc těším a doufám, že to bude bezva. :) Hlavně, škola Kořenského je poměrně symbolická, že? :D
Dále tu jsou človíčci jako Juliet, Celene a Katy s Philem. Takovíti, co prostě udržují nad vodou za každých okolností. Přemýšlela jsem, že bych tu o každým něco zmínila, ale jsem prostě líná veš Vendy jako jsem vždy bývala. :D Takže to vezmu jenom tak lehce a okrajově. ;)

Chci poděkovat za podporu, které se mi za ty roky dostalo, za úplně všechny skvělé komentáře. Za úžasnou komunitu zapálených fandů. Myslela jsem si, že já jsem ten nejzapálenější fanoušek, jaký kdy existoval, ale pár lidiček mě tu přesvědčilo, že musím dělat ještě mnohem víc, abych se na tento post mohla dostat. I fanoušek se může vyvíjet a to dost rapidně. :D

Já vím, že jsem tu teď málo a že nečtu blogy, ale momentálně dělám další editaci svojí knihy. Fakt to dá zabrat, ale hrozně mě to naví a to je hlavní, že? Hlavně že mě to naplňuje, i kdyby mi to nikdy nemělo vyjít, aspoň z toho budu mít dobrej pocit. :) A to se počítá.
Vaše blogy mě zajímaj! A já to napravím. ;)

Takže díky moc za všechno a i když je teď takové to období, kdy hodně z nás odchází a blogy zejí prázdnotou, já tady vždycky budu. Už je jedno, na jakém blogu a podobně, ale budu tu, aspoň mališko. :D
A rozhodla jsem se, že musím jezdit na víc akcí především ohledně Tolkiena. Připadá mi, že Vás vidím až žalostně málo a to je docela škoda, ne? Velká, myslím. :)
(nemáte někdo nějaký přehled Tolkienistických akcí řekněmě do léta?)

Tak doufám, že se dočkám i čtyřky a pětky a sedmdesátky! :D Držte mi palce! A kdybych opravdu někdy řekla, že končím s blogováním, dejte mi facku, ono to přejde. :D


Loučí se
Vendelínka (Vendy)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Celene Celene | Web | 4. března 2017 v 18:37 | Reagovat

jé, Ty jsi mě zmínila ♥ všechno nejlepší!! :) doufám, že Ti blogovací předsevzetí vydrží a vydržíš, co nejdéle to půjde :-)

2 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | Web | 19. března 2017 v 20:03 | Reagovat

Všechno nejlepší k narozkám, blogu! A kdyby bylo potřeba, klidně ti tu facku s radostí vlepím :). :D

3 Vendy Vendy | Web | 20. března 2017 v 20:34 | Reagovat

[1]: Díky moc!

[2]: Hehe, díky i tobě :-D

4 Irith Irith | Web | 11. dubna 2017 v 21:17 | Reagovat

Všechno nejlepší!
Jop, první narozeniny si pamatuji velice dobře. To byla sranda...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama